Podpora - angličtina pre iPhone, iPad

Než sa obrátite na našu zákaznícku podporu, pozrite sa na nasledujúce najčastejšie otázky užívateľov SmartLanguage. Treba tu nájdete aj riešenie vášho problému.


Samostatne si aplikáciu zakúpiť nemôžete, ale môžete si ZADARMO a nezáväzne vyskúšať, ako aplikácia funguje a čo všetko obsahuje. Potom si priamo z tejto aplikácie zakúpite jednotlivé lekcie, alebo cenovo výhodnejšie celý komplet.
Nie. V aplikácii je u každej lekcie uvedená jej cena a súčasne cena za celý komplet. Je na rozhodnutie každého užívateľa, či si zakúpi jednotlivé lekcie alebo cenovo výhodnejšie komplet. Na cenu kompletu teda nemajú vplyv už skôr zakúpené jednotlivé lekcie.
Áno. Na svojom iPad si aplikáciu nainštalujte a v Nastavenie aplikácie v sekcii servisné akcie kliknite na položku Obnoviť zakúpené lekcie. Zadajte rovnaké Apple ID, ktoré ste použili pri nákupe na svojom iPhone. Apple neumožňuje zakúpiť rovnakú aplikáciu alebo jej časti niekoľkokrát.
V Nastavenie aplikácie v sekcii servisné akcie kliknite na položku Obnoviť zakúpené lekcie.

Ak si predsa len prajete kontaktovať našu zákaznícku podporu, odošlite prosím e-mail na podporu priamo z aplikácie SmartLanguage (O aplikácii - Podpora). Ak to nebude možné, môžete využiť nasledujúci formulár:

Poslať