iOS: Pomoc

Zanim zwrócicie się do nas z prośbą o pomoc, popatrzcie na następujące i najczęstze pytania użytkowników iSmartLanguage. Może tutaj znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytania.


Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić
Nie. W aplikacji przy każdej lekcji podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze lekcje lub cenowo korzystniejszy komplet w podróży, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze lekcję.
Tak. Proszę zainstalować aplikację na swoim iPad i w Ustawienia aplikacji w sekcji Serwis proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje. Proszę posłużyć się takim samym Apple ID, które było wykorzystane przy zakupie na iPhone.
W Ustawienia aplikacji w sekcji Serwis proszę kliknąć na pozycję Wznowić zakupione lekcje Proszę użyć takiego samého AppleID, jakie było wykorzystane przy zakupie.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji SmartLanguage (O aplikacji - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij