Podpora

Pro operační systém iOS

Než se obrátíte na naši zákaznickou podporu, podívejte se na následující nejčastější otázky uživatelů SmartLanguage. Třeba zde najdete i řešení vašeho problému.


Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé lekce, nebo cenově výhodnější celý komplet. Takovýto nákup přímo z aplikace se označuje jako „In-App Purchase“
Ne. V aplikaci je u každé lekce uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé lekce nebo cenově výhodnější komplet. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé lekce.
Ano. Na svém tabletu si aplikaci nainstalujte a v Nastavení aplikace v sekci Servisní akce klepněte na položku Obnovit zakoupené lekce. Zadejte stejné Apple ID/Google účet/Microsoft účet, které jste použili při nákupu na svém telefonu. Není možné zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.
Nastavení aplikace v sekci Servisní akce klepněte na položku Obnovit zakoupené lekce. Zadejte stejné Apple ID/Google účet/Microsoft účet, které jste použili při nákupu.

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace SmartLanguage (O aplikaci - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář:

Odeslat