• SMARTLANGUAGE
  • Nejrychlejší metoda, jak se naučit cizí jazyk
  • Při studiu využijete 97 % vašich smyslů
  • Metoda využívá logickou paměť
  Ikona aplikace Klasická angličtina
 • Tyto kurzy vycházejí z metody Imitum®.
  Vstřebávejte angličtinu zábavně.
  business english
  travel english
  irregular verbs
  premium english
  simple english 1
  simple english 2
36
skvělých lekcí
6960
vět
9139
unikátních slov
5534595
stažení

SmartLanguage

#1 aplikace pro angličtinu

SmartLanguage je nejrychlejší metoda, jak se naučit cizí jazyk. Je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro studenty s různou pokročilostí. Je to naprosto přirozená metoda, vhodná i pro ty, kteří si myslí, že na jazyky nemají talent.

Naučte se anglicky rozumět, mluvit i myslet v kurzech SmartLanguage! Stačí vám k tomu váš chytrý telefon a chuť do studia. Rodilí mluvčí pro vás připravili a namluvili reálné rozhovory, ze kterých se naučíte užitečnou slovní zásobu. Ale ne biflováním!


V kurzech SmartLanguage se totiž učíte úplně jinak – přirozeně. Stejným způsobem, jako se děti učí svoji mateřštinu. Angličtinu budete jen poslouchat a napodobovat.

Učení vám usnadní dvě pomůcky, které si můžete libovolně vypínat a zapínat:

karaoke – na displeji svého chytrého telefonu uvidíte text přehrávané věty. Slovo, které právě slyšíte, zároveň vidíte zvýrazněné.


doslovné překlady – abyste se naučili anglicky myslet (tvořit věty přímo v angličtině a ne jenom překládat české věty), nenajdete ve SmartLanguage gramaticky správné české překlady, ale pouze překlady doslovné. Pod každým anglickým slovem bude jeho slovníkový význam. To vám k pochopení smyslu věty postačí.