Jak to działa

SmartLanguage jest najszybszą metodą, dzieki której można nauczyć się języka obcego. Jest przeznaczona zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla studentów na różnych poziomach zaawansowania. Po prostu jest to naturalna metoda przeznaczona także dla tych, którzy myślą, że nie mają telentu do nauki języków obcych.

Kursy te zbudowane są na metodzie Imitum®. Przy nauce wykorzystacie 97 % swoich zmysłów (człowiek przyjmuje 85 % informacji wzrokiem, 12 % słuchem, a tylko 3 % pozostałymi zmysłami). Ludzki mózg o wiele więcej zapamiętuje, kiedy zarówno widzi, jak i słyszy informacje (metoda bazuje na naukowych doświadczeniach bułgarskiego neurologa i psychoterapeuty Georgija Łozanowa).

Metoda wykorzystuje pamięć logiczną – najskuteczniejszy rodzaj pamięci, w którym informacje układają się w logiczną całość (całe zdanie, historia). W ten sam sposób małe dzieci uczą sie języka ojczystego. Najpierw słuchają, potem naśladują dorosłych a na koniec same starają się tworzyć własne połączenia słowne i zdania.

Ta metoda nauczy Was rozumieć rodzimych użytkowników języka, mówić z poprawnym akcentem, myśleć w języku angielskim bez tłumaczenia „z“ lub „na“ język polski oraz podświadomie przyswoicie leksykę i gramatykę – i to bez uczenia się na pamięć!