Co uzyskacie

Innowację - Najnowszy i najbardziej efektywny system 3. generacji do nauki języka angielskiego. Słyszycie tylko native speakerów, wykorzystujecie pamięć logiczną – najskuteczniejszy rodzaj pamięci, w którym informacje układają się w logiczną całość (całe zdanie, historia).

Tożsamość - Ile znasz języków, tylekroć jesteś człowiekiem. Nie tylko nauczycie się rozumieć język angielski, ale również myśleć po angielsku! Nie będziecie musieli stale tłumaczyć konwersacji na język polski i odwrotnie!

Niezależność - Uczycie się kiedykolwiek, gdziekolwiek i w jakiejkolwiek kolejności. Jesteście swym własnym panem i sami organizujecie sobie naukę języka angielskiego!

Łatwość - Zapamiętujecie słówka naturalną drogą – bez wkuwania. Posłuchajcie i naśladujcie native speakerów! Sama aplikacja jest łatwa w obsłudze.

Efektywność - Podczas nauki wykorzystujecie 97 % swoich zmysłów (człowiek przyjmuje 85 % informacji wzrokiem, 12 % słuchem i tylko 3 % pozostałymi zmysłami).

Rozrywkę – Lekcje w większości przygotowane są tak, abyście nie tylko nauczyli się nowej leksyki, ale przedstawione w nich historie mają również charakter rozrywkowy. Przy niektórych lekcjach może znajdziecie użyteczne rady (strategie działania, kontrolowanie czasu, korespondencje handlowe itp.).

Oszczędność – „Czas to pieniądz.“ W porównaniu z tradycyjnymi metodami z kursami SmartLanguage nauczycie się angielskiego szybciej, taniej i skuteczniej.