Ne almış olacaksınız?

Yenilik - 3. Nesil İngilizce öğrenminin en son ve en etkili eğitim sistemine sahip olacaksınız. İfadeleri anadilindeki telafuzlarıyla dinleyecek ve -en etkili hafıza türü kabul edilen- mantıksal hafıza ile bilgiyi (bir kelime veya hikaye gibi) mantıksal birimler halinde öğreneceksiniz.

Zihniyet - Bir lisan bir insan demektir. Sadece İngilizce anlamayı ve konuşmayı değil, aynı zamanda İngilizce düşünmeyi de öğreneceksiniz. Sürekli bir şekilde konuşmaları zihninizde Türkçe’den İngilizce’ye ve İngilizce’den Türkçe’ye tercüme etmeyeceksiniz.

Özgürlük - İstediğiniz zaman, isteğiniz yerde ve istediğiniz şekilde çalışacaksınız. Kendi kendinizin patronu olarak İngilizce öğreniminizi dilediğiniz gibi organize edebileceksiniz.

Basitlik - Kelimeleri doğal bir şekilde kendinizi paralamadan hatırlayacaksınız. İfadeleri anadillerindeki telafuzlarıyla dinleyecek ve taklit edeceksiniz. Basit ve anlaşılır bir uygulamaya sahip olacaksınız.

Verimlilik - Çalışırken duyularınızın %97’sini kullanacaksınız. (İnsanlar bilgilerini %85 oranında görerek elde ederler. Buna mükabil bilgilerin %12’si duyarak ve yalnızca %3’ü diğer duyu organları ile öğrenilir).

Eğlence – Derslerde sadece yeni kelimeleri öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda anlatılan hikayeler sayesinde eğleneceksiniz. Bazı derslerde işinize yarayan tavsiyeler bile bulabilirsiniz (strateji toplantıları, zaman yönetimi, iş yazışmaları vesaire).

Tasarruf – “Vakit nakittir”. SmartLanguage kursları ile diğer geleneksel öğrenim yöntemlerine kıyasla daha çabuk, daha ekonomik ve daha verimli bir şekilde İngilizce öğreneceksiniz.