Hakkımızda ne dediler

Kerem Yılmaz , İstanbul

İşim dolayısıyla sürekli seyahat ediyorum ve İngilizce öğrenmek için bir okula kaydolma veya düzenli olarak ders alma imkanım yok. Fakat İngilizce öğrenmem gerekli ve bunu kendi kendime yapmak için birçok farklı kitap denedim. Bununla beraber sık sık günün herhangi bir zamanında bir yerlerde birşeyler beklemek zorunda kalıyordum. Örneğin bir saat boş vaktim oluyordu, fakat kitabım yanımda olmuyordu. Ayrıca kitaplar bana doğru telafuzla konuşmayı değil sadece temel gramer bilgilerini öğretiyordu. Bir gün bir arkadaşım SmartLanguage uygulamasını tavsiye etti ve o günden beri İngilizcemi fark edilir düzeyde ilerlettim. İstediğim yerde çalışabiliyorum, çünkü iPhone®’um her zaman yanımda. Bunun dışında artık birşeyler söylemek için cümleleri zihnimde Türkçe’den İngilizce’ye çevirmiyorum. Bu bir gecede olmadı, ama en sonunda İngilizce düşünmeyi bile öğrenebildim. Yeni dersleri memnuniyetle bekliyorum. Örneğin deyimsel fiillerle ilgili dersi!

Pelin Koç, İzmir

Her gün otobüsle işe gitmem neredeyse 1 saatimi alıyor. Yani her gün gidiş-geliş yaklaşık 2 saatim yolda geçiyor. Yanımda okumak için bir kitap bulundurmayı denedim, ama bütün gün nereye gitsem onu taşımak zorunda kalıyordum. iPhone ile İngilizce öğrenilebileceğini duyduğumda bunun tam bana göre olduğunu düşündüm. Artık otobüste otururken, kulaklıklarımı takıyor ve SmartLanguage’i çalıştırıyorum. İngilizcem çok gelişti. Artık bunca saatimin yolda geçmesini kafaya takmıyorum. Ders kitaplarına göre iPhone çok daha pratik, küçük ve hafif. Dahası anadili İngilizce olanları dinliyorum ve onları taklit edebiliyorum (tabii ki eğer otobüs tenha ise). Kesinlikle tavsiye ediyorum!

CML4D, App Store℠

Merhaba, benim uygulama hakkında fikrim tamamen olumlu. Uygulamayı yapanlar tamamen benim kafamdakini hayata geçirmişler – karşılıklı konuşmalar, sözler, üstü renklendirilen kelimeler. Daha önce metinleri pdf’e taramak ve dinleme kayıtlarımı MP3’üme indirmek zorunda kalıyordum. Şimdi bu uygulamada herşey mükemmel şekilde işlenmiş ve ayarlanmış bir bütün halinde önümde hazır. Ben şahsen bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum. Benim çok uzun zamandır beklediğim bir şeydi bu.

iOSfan, App Store

Süper! Derslerin herbiri hem eğlenceli hem de öğretici. En sonunda kendi başına İngilizce öğrenme için iyi bir ürün. Herkese tavsiye ediyorum. Fakat önce web sayfalarına bakmayı unutmayın, çünkü öğretme yöntemleri gerçekten sıradışı.